Úvod
Designové kliky PURITY
PDF Tisk Email
Napsal uživatel REYNAERS SYSTEMS, spol. s r.o .
Úterý, 08 Červenec 2014 12:39
 
alt
 
Pro lidi, kteří touží po nejvyšší kvalitě a jedinečném stylu, jsme vytvořili unikátní sérii okenních a dveřních klik s názvem Reynaers PURITY. Při jejich vývoji jsme spojili své síly s italským designérem Leem De Carlem, který několik let pracoval pro agenturu architekta Philippeho Starcka v Paříži.

possibilities1

S cílem nabídnout kompletní řadu řešení pro okna a dveře jsme se snažili zajistit, aby nové kliky PURITY bylo možné použít na většině otvíravých prvků, tedy standardních oknech a dveřích, posuvných a zdvižně posuvných dveřích.

possibilities2

100% ZELENÉ KLIKY

Kliky PURITY jsou vyrobeny ze zcela nového 100% ekologického a recyklovatelného materiálu PURA™*, pro který Reynaers získal světovou exkluzivitu.

100%

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ

Klika PURITY není jedinečná pouze svým materiálem a výrobním procesem. Disponuje také unikátním mechanismem nové generace, tzv. Cliq-Claq™*.

Cliqalc

UNIKÁTNÍ POVRCHOVÉ ÚPRAVY

Reynaers používá zcela nový typ povrchových úprav, tzv. BIOV™* (Bioecologic Ion Overlay), založený na základě technologie PVD (Physical Vapour Deposition), dříve používané v kosmickém průmyslu.
 
colours
 

POZNEJTE REYNAERS PURITY

Navštivte www.reynaersdesignhandles.com a využijte příležitost dozvědět se ještě více o možnostech nových klik Reynaers PURITY. Vytvořte si vlastní design pomocí on-line konfigurátoru a sdílejte jej např. na sociálních sítích. K dispozici máte také brožuru PURITY (v anglickém jazyce) ke stažení ZDE.