Úvod
Produkty a služby | REYNAERS SYSTEMS spol. s r.o.
PDF Tisk Email
Napsal uživatel REYNAERS SYSTEMS, spol. s r.o .
Pátek, 24 Únor 2012 18:15

Naše produkty

Okna

Dveře

Posuvné a shrnovací dveře

Fasády

Okna Dveře Posuvné dveře Fasády

Veškeré naše produkty naleznete na webových stránkách www.reynaers.cz, kde jsou k dispozici podrobné informace o každém systému včetně PDF katalogů a CAD detailů ke stažení.

Produktové katalogy

Hliníkové systémy pro stavebnictví Protipožární řešení Zimní zahrady HI-FINITY
Hliníkové systémy pro stavebnictví Protipožární řešení Zimní zahrady HI_FINITY

 

Naše služby

Obchod a marketing

Reynaers Aluminium různými prostředky napomáhá svým zákazníkům pracovat maximálně efektivně. Na REYNAERS EXTRANETU mají architekti, výrobci a dodavatelé snadný přístup k aktualizovaným obchodním a technickým informacím, jako jsou katalogy produktů pro zpracovatele a architekty, softwarové balíčky či online nástroje pro různé výpočty.

Neustále nasloucháme přáním a požadavkům zpracovatelů, architektů, dodavatelů, investorů a koncových uživatelů. Proto jsme vyvinuli několik technických a uživatelských nástrojů jako je časopis REPORT, komerční či technická školení, výuková videa na YouTube, produktové a reklamní materiály, brožury či přehledy referenčních staveb.

Technická podpora

Reynaers Aluminium má potřebné znalosti a prostředky pro splnění specifických požadavků jednotlivých projektů. Tým inženýrů a techniků poskytuje poradenství pro architekty, projektanty a stavební odborníky. Tato technická podpora zajišťuje návrh šitý na míru každému projektu a pomoc se statickými výpočty, povrchovými úpravami či tvarovými řešeními.

Pro projekty vyžadující speciální řešení můžeme vytvořit nové profily a příslušenství tak, aby dokonale splnily veškeré požadavky. Po dokončení návrhu nové artikly otestujeme v naší zkušebně REYNAERS INSTITUT.

www.reynaers.cz

Aktualizováno Úterý, 25 Listopad 2014 14:33