Úvod | PŘEDSTAVENÍ | Představení komory
Představení sdružení ČKLOP
PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika Brnková
Čtvrtek, 23 Únor 2012 02:55

Vítejte na stránkách České komory lehkých obvodových plášťů, kterou v červnu 2007 založilo 18 významných firem z řad výrobců lehkých obvodových plášťů a jejich dodavatelů. Dnes tvoří členskou základnu na 40 firem s celkovým hrubým obratem cca 8 mld. Kč a počtem zaměstnanců cca 5 000 z řad dodavatelů systémů a výrobců oken, dveří a otvorových výplní (seznam členů).

ČKLOP je od počátku svého vzniku organizací, jejímž smyslem je podpora kvality výrobků a vysoké odborné úrovně dodavatelů lehkých obvodových plášťů, oken, dveří a otvorových výplní.

Naším cílem je vhodnými metodami přispívat k rozvoji trhu.

Spolupracujeme s nejlepšími českými a významnými zahraničními odborníky a dbáme na informovanost svých členů v oblasti předpisů, nařízení, norem a novinek v oboru. Řešíme konkrétní úkoly požadované našimi členy, které definují společná pravidla při podnikání.

Důležitou činností Komory je informovat širokou odbornou veřejnost, nastavovat jasná pravidla výběrových řízení a kontroly kvality dodávek.

Chceme architektům, projektantům a investorům usnadnit orientaci v široké škále výrobků a materiálů použitelných pro moderní realizace.

Realizace Sipral a.s., Florentinum, Praha

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Květen 2018 09:13